Lansinoh 2v1 Dvojitá elektrická

• , zakúpené v Lekáreň SEDMOKRÁSKA

• Velmi spokjna
  • , zakúpené v Pilulka24.sk

• Hlucnost, slaby tah, cena

Tento produkt nesplnil moje ocakavania

Typ odsávačky
elektronické
Dvojfázový systém odsávania
Vrátane príslušenstva
Typ odsávana
z oboch prsníkov súčasne

ComfortFitTM prsné olemovanie zaisťuje mäkké a bezpečné nasadenie. Custom ExpressionTM technológia napomáha maximálnemu toku mlieka. Táto odsávačka je jedna z najpokrokovejších odsávačiek materského mlieka. Je ľahká a prenosná, ponúka možnosť odsávať mlieko z jedného alebo z oboch prsníkov súčasne, a to ako pri sieťovom pripojení, ako aj na batérie. Je jednoducho zostaviteľná a ľahko sa čistí. Môžete ovládať 8 stupňov intenzity a 6 stupňov rýchlosti a nastaviť ich najpohodlnejšie úroveň pre vás, bez akýchkoľvek kompromisov efektívnosti.

Vlastnosti produktu:

• samostatné fázy, aby simulovali prirodzené satie vášho dieťaťa
  • Custom ExpressionTM technológia pre maximálny tok mlieka
  • zabezpečené proti spätnému pretečeniu mlieka do hadičky a odsávačky
  • tlačidlo pre rýchle prepnutie medzi spúšťacie (stimulačné) a odsávacie fázou
  • ComfortFitTM prsné olemovanie pre mäkké a bezpečné nasadenie
  • jednoduché používanie a ľahké čistenie
  • nastaviteľná intenzita a rýchlosť
  • navrhnuté pre každodenné dlhodobé používanie doma aj na cestách
  • vstavaný držiak na fľaše s cieľom zabrániť rozliatiu
  • napájanie z elektrickej siete alebo batériami (6 AA batérií - nie sú súčasťou balenia)
  • neobsahuje BPA
  • kompatibilné so štandardnými detskými fľašami
  • informativní podsvietený LCD displej - vhodný pre použitie aj pri slabom osvetlení

2 samostatné fázy, ktoré simulujú prirodzené sanie dieťaťa:

• 2 Fázy
    • skladná
    • displej
    • pomer cena vykon

Odsávačku som si kúpila v 36 tt. s cieľom dojčiť svoje bábatko. a keďže som vedela, koľko úsilia stojí za tým, aby bábatko bolo na materskom mlieku, táto odsávačka bola jasná voľba. a veľmi mi pomohla v prvých dňoch a týždňoch. používam ju do teraz. (7 m. po pôrode). kedykoľvek mlieko odsajem, keď potrebujem odísť na dlhší čas. cena/ pomer uplne najlepšia!

• možnosť odsávať mlieko z jedného alebo z oboch prsníkov sieťové pripojenie alebo na batérie
    • ľahko sa čistí - dajú sa kúpiť náhradné diely na všetko
    • 8 stupňov intenzity a 6 stupňov rýchlosti a ukazovateľ času odsávania

Za mňa úžasný produkt, ktorý mi veľmi pomohol v prvých dňoch po pôrode.

• Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

Do týždňa • 1 variant1,49 €97 % • 42 388 recenziíĎalšie informácie

Najlepšia odsávačka, za skvelú cenu. Má oveľa lepší ťah, ako iné, drahšie značky

• , zakúpené v Lekáreň SEDMOKRÁSKA

• Velmi spokjna

• mohlo byt menej suciastok

hladala som co najefektivnejsiu odsavacku na obe prsia sucasne, ktora bude elektricka, s moznostou pouzivania aj na baterky (obcas vyuzijem v aute, ked uz je cas odsavat). Da sa pouzit aj na jeden prsnik (jedna hadicka na vzduch sa zaslepi s pomocou prilozeneho nastavca). Skladanie je jednoduche a nenarocne, i ked mohlo byt menej suciastok. Pri umyvani ich je 2 x 6 ks. Pouzivam ju 8 x denne, kedze nemozem dieta dojcit. Odsavacka ma funkciu stimulacie (prve dve minuty) a nasledneho sania s volitelnou intenzitou. Stimulaciu je mozne kedykolvek znova spustat podla potreby. Nevyhodu vidim iba vo vydavani zvuku odsavania. Pri tahani vzduchu vydava strojcek pravidelny zvuk podobny “prdeniu”, ktory sice nie je az tak hlucny, ale po case trosku otravny. V noci by som vsak strojcek radsej niecim prikryla, lebo az taky tichy urcite nie je.

Idealny pomocnik pre zeny, ktore musia ci chcu casto odsavat.

• Je super, ťah je veľmi dobrý ,a hlučnosť úplne ticha

Je super splnila očakávania

• - rychle odsatie oboch prsnikov
    • - lahka ovladatelnost
    • - setrna k prsiam - napr. odsavanie Aventkou ma bolelo
    • - moznost vacsieho nadstavca (pre vacsie bradavky)
    • - moznost pouzitia bateriek mimo domu
    • - ticha
    • - ukazuje cas odsavania
    • - nic

S odsavackou som nad mieru spokojna. Aj napriek tomu, ze nie je taka znama a nenasla som na nu takmer ziadne recenzie, nelutujem kupu a kazdemu ju odporucam. Mala som moznost pouzit el.odsavacku inej znacky (viac znamej) a tato mi jednoznacne vyhovuje viac (setrnejsie a bezbolestne odsavanie).Cena je podla mna vyborna a aj napriek tomu, ze nou odsavam 7x denne nejavi zatial ziadne znamky opotrebenia. Velmi mi vyhovuje aj to, ze ukazuje cas odsavania.